тур 2715

Тур в Карпати та Закарпаття на тиждень

Тур в Закарпаття та Карпати на тиждень

Відпустка... Відпочинок... І найкраще, що спадає на думку - поїхати в далекі гори за натхненням, позитивом та оздоровленням. Карпати та Закарпаття - ідеальні місця для релаксу та зняття стресу. Неперевершена природа, гарні краєвиди, чиста екологія - усе сприяє відновленню здоров'я та емоційного стану. Енергія води та тепла, цілюща сила рослин і мінералів - усі сили природи Закарпаття та Карпат перебувають на службі здоров'я і краси.

Запрошуємо вас у тижневий тур в Закарпаття та Карпати з відпочинком у найкращих карпатських бальнеологічних центрах: Косино, Берегово, Солотвино, Лумшори; з екскурсіями в замки Ужгородський та Мукачівський, озеро Синевир, водоспад Шипіт, Ясіня, Іза, Буковель, Говерла, Драгобрат, музеї, арт-центри, географічний центр Європи тощо. Доєднуйтесь! Вам сподобається!
Дата виїзду (у неділю ввечері):
ТРАВЕНЬ
ЧЕРВЕНЬ
ЛИПЕНЬ
СЕРПЕНЬ
ВЕРЕСЕНЬ
-
-
02, 16, 30
06, 13, 20, 27
03, 10, 17, 24
Програма туру:

1 день | Виїзд автобусом із Києва в Закарпаття

У неділю ввечері орієнтовно о 19:30 виїзд із Києва комфортабельним автобусом в Закарпаття.

2 день | Косино, замок Паланок, Будинок вина

Уранці приїзд в Закарпаття в Мукачево – чудове атмосферне містечко на березі річки Латориця. Поселення в готельно-ресторанному комплексі в сучасні номери з усіма зручностями: меблі, санвузол, телевізор, кондиціонер. Територія комплексу гарна й доглянута, з альтанками в яблуневому саду, рестораном та винним погребом, де можна скуштувати смачне закарпатське вино. Снідаємо.

Вільний день в Мукачево або за бажанням виїзд на екскурсію «Термальна перлина Закарпаття: Косино + мукачівський замок Паланок + дегустаційний зал закарпатських вин»: Термальний комплекс в Косино – один з найкращих у Cхідній Європі SPА-курорт («sanus per aqua» – метод фізіотерапії, пов'язаний з водою. З латинської перекладається як «здоров'я через воду»). До ваших послуг чотири басейни з цілющою водою, гідромасажем для спини та ніг, рамками для аеромасажу, повітряними гейзерами, аква-баром; фонтани-джакузі, ванни-Кнайпа «Інь-Ян»; королівські сауни: евкаліптова, трав'яна, римська, угорська, соляна лисяча нора, крижана печера, хамам – усе створене для релаксу, покращення самопочуття, зняття стресу та відновлення здоров'я (детально про комплекс див. - https://kosino.ua).

За бажанням відвідування дегустаційної зали закарпатських вин, де почуєте історію місцевого виноробства, скуштуєте найкращі сорти білих та червоних вин: «Королівська Леанка», «Токай», «Чорний доктор» та інші, посмакуєте місцевим сиром та чорносливом. За бажанням зможете придбати вподобаний сорт вина.

Переїзд в Мукачево, відвідування замку Паланок – найціннішої історичної і військово-архітектурної пам'ятки Закарпаття XIV – XVII cтоліть. Монументальна споруда з навколишніми водяними ровами, чотирнадцятьма вежами та бастіонами. Наразі в замку представлені Меморіальна кімната Ференца Казінці, експозиція родини Ракоці, картинна галерея, Княжа кімната, Музей старожитностей тощо. Переїжджаємо до готелю. Вечеряємо. Відпочиваємо.

3 день | Ужгород, Лумшори, музей народної архітектури

Снідаємо. Вільний час в Мукачево або за бажанням виїзд на екскурсію з відвідуванням Лумшор та Ужгорода. Переїзд в Лумшори – високогірне селище, відоме як бальнеологічний центр ще з часів Австро-Угорської імперії. Лумшори – це вікові ліси, каскади водоспадів, неймовірна карпатська природа. За бажанням купання в оздоровчих чанах, що наповнюються мінеральною водою, яка поступово нагрівається до 35 - 40 градусів і віддає свою лікувальну силу. Цілюща купіль сприяє відновленню після травм і переломів, покращує роботу нервової системи, повертає еластичність шкірі, знімає стрес та напругу, повертає організму гармонійну рівновагу.

Переїзд в Ужгород – найменший обласний центр в Україні, дуже комфортний і затишний, з величезною кількістю пам'яток архітектури різних епох. Відвідування Ужгородського замку – найдревнішої і найціннішої історичної будови Закарпаття, заснування якої відноситься до IX століття.

За бажанням відвідування Етнографічного музею архітектури і побуту просто неба, де зібрані унікальні експонати, привезені з усіх куточків Закарпаття. Це і гуцульська садиба-гражда, лемківська дерев'яна церква, млин, корчма, дзвінниця та інші шедеври народного зодчества представників різних етнічних груп краю. Переїжджаємо до готелю. Вечеряємо. Відпочиваємо.

4 день | озеро Синевир, водоспад Шипіт, Боржавські полонини

Снідаємо. Вільний час у Мукачево або за бажанням виїзд на екскурсію «Закарпатське намисто: озеро Синевир, водоспад Шипіт, мінеральні джерела, Боржавські полонини». Озеро Синевир – перлина Національного природного парку Закарпаття. Серед вікового букового та смерекового лісу між горами розкинулось найбільше озеро природного походження в українських Карпатах. Утворилось воно близько 10 000 років тому, визнано водним угіддям міжнародного значення (згідно Рамсарської конвенції) та є одним із Семи природних чудес України.

За бажанням можна відвідати гуцульську колибу – етно-кафе і скуштувати блюда закарпатської кухні: банош з овечою бринзою, форель смажену, крученики, панські деруни, бограч та іншу смакоту. Відвідування Центру реабілітації ведмедів – прихистку для бурих ведмедів. Тут є все для нормального життя клишоногих: комфортні берлоги, ігрові конструкції, штучні озера та плантації з малиною та ожиною. Щорічно тисячі туристів приїздять подивитись на цю цікаву локацію.

Переїзд до джерел з мінеральною водою в селах Сойми і Келечин – відомих бальнеологічних центрів ще з 18 століття. Лікувальна мінеральна вода має унікальний хімічний склад, яку використовують як у купальнях, так і для пиття.

Переїзд в с. Пилипець, де зможете побачити карпатський водоспад Шипіт, що зачаровує своєю незвичайною природною красою. Із 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння, утворюючи неперевершені водяні каскади, шумить і милує очі.

За бажанням підйом на панорамному витягу в гори, де побачите чудові пейзажі Боржавських полонин, які ще називають українськими Альпами.
Повертаємось до готелю. Вечеряємо. Відпочиваємо.
Національний парк Синевир
Озеро Синевир - найвідоміше та найбільше в Україні (знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря, середня глибина – 10-12 м, площа близько 7 га)
Озеро Синевир
Пікнік на березі озера Синевир, Закарпаття 1938 рік

5 день | Берегово, Іза, Солотвино, центр Європи, Ясіня

Снідаємо. Виселяємося з готелю. Переїзд в Берегово – відомий бальнеологічний курорт, де розташовані термальні басейни з мінералізованою водою. Така вода має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості. Усього в чотирьох місцях на планеті є подібна вода і одне з них в Берегово. За бажанням відвідування СПА-центру з термальними водами.

Сучасний термальний комплекс «Жайворонок» – це чудове місце для відпочинку та оздоровлення. Кілька басейнів з термальною водою, яка подається безпосередньо з природних свердловин, не проходить очищення, тому є найбільш ефективною у лікуванні і оздоровленні. Басейни мають облаштовані зони з джакузі, гідромасажем, гейзером. У комплексі можна відвідати соляну кімнату, зробити масаж, спа-процедури, випити трав'яний карпатський чай з медом. Науково доведено, що берегівські термальні води рекомендовані для зовнішнього застосування при серцево-судинних захворюваннях, нервової системи, ожирінні, цукровому діабеті, для зміцнення імунітету та загального оздоровлення організму.

Переїзд в центр лозоплетіння Іза, де вже більше ніж сто років місцеві мешканці виробляють різноманітні вироби з виноградної лози. Це і скриньки, меблі, капелюхи, кашпо... Тут можна придбати справжні шедеври із лози, бо традиції створення їх зберігаються та передаються з покоління в покоління.

Переїзд в Солотвино – оздоровчий курорт на Закарпатті, де розташовані солоні озері, вода в яких за своїми лікувальними властивостями аналогічна водам Мертвого моря в Ізраїлі. За бажанням купання в солоних озерах. Концентрація солі настільки велика, що виштовхує із води на поверхню, а лікувальні грязі доповнюють оздоровчий ефект.

Відвідування Географічного центру Європи та музея-колиби гуцульського побуту.

Переїзд в Ясіня – селище міського типу, що розкинулося понад рікою Чорна Тиса в 12 км від курорту Буковель. Розміщення в котеджі або міні-готелі (згідно замовлення). Вечеря. Відпочинок.

6 день | Ясіня, Говерла, Драгобрат

Сніданок. Вільний день в Ясіня або за бажанням похід на гору Говерла або поїздка на Драгобрат. Як провести час в Ясіня? Можна відвідати Краєзнавчий музей, Струківську церкву – пам'ятку гуцульської архітектури, внесену до списку світової спадщини ЮНЕСКО, водоспад Труфанець – найбільший водограй Закарпаття. Можна замовити гуцульські чани і попаритись у цілющій воді, прогулятись в гори і просто відпочити на природі, милуючись карпатськими краєвидами.

За бажанням з інструктором похід на Говерлу (при групі не менше 8 осіб) – найвищу вершину українських Карпат. Це найпопулярніший маршрут у туристів, що подорожують Карпатами. Піднятись на Говерлу – це маленька перемога над собою і треба виважено поставитись до бажання піднятись на вершину, висота якої 2061 м над рівнем моря. Але, якщо вже зважились, то воно того вартує. Бо піднявшись на маківку гори, побачите неперевершені краєвиди та простори.

Або за бажанням поїздка на автомобілі підвищеної прохідності на гору Драгобрат (при групі не менше 8 осіб) – високогірний карпатський курорт. Взимку – улюблене місце для гірськолижних розваг, а влітку – це спокійний відпочинок серед незайманої природи зі співом птахів та ароматом лугових квітів. Можна прогулятися до високогірних озер та зробити фотосесію неймовірних карпатських пейзажів. Повернення в Ясіня. Вечеря. Відпочинок.

7 день | Буковель, полонина Перці, Яремче

Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд на екскурсійну програму «Карпатський водограй» із відвідуванням відомих карпатських атракцій та курортів.

Переїзд в арт-центр «Полонина Перці», де ви поринете в атмосферу автентики й більше дізнаєтесь як живуть гуцули. Цікаві майстер-класи з художньої обробки дерева, гончарства, ковальства, килимарства, плетіння з бісеру, лежання на сіні. Маєте бажання? Вас навчать доїти овець та готувати бринзу, вурду і будз. Також можна відвідати хату мольфара, криївку та скуштувати гуцульські страви, приготовані за давніми рецептами і багато усякого різного. «Полонина Перці» – креативне місце відпочинку для усієї родини.

Переїзд в Буковель – найкращий карпатський курорт, який будь-якої пори року пропонує цікаві розваги та види відпочинку. Так, можна покататись на панорамному підйомнику, відпочити на Молодильному озері, після купання в якому шкіра стає оксамитовою; відвідати СПА-центр; покататись на конях або гідроциклах; побувати на сувенірному ринку тощо.

Переїзд в Яремче – визнаний карпатський екокурорт, розташований в долині річки Прут, із мальовничими ландшафтами, гірськими вершинами, цілющими джерелами та водоспадами, пам'ятниками архітектури. В Яремче приїздять за натхненням і позитивними емоціями, чому сприяють чудова природа та місцевий колорит. Яремче – це величний водоспад Пробій, перлина гуцульського зодчества ресторан «Гуцульщина», пам'ятка дорожньої архітектури кам'яний міст, сувенірний ринок, де можна придбати карпатські сувеніри, вишиванки, ліжники, посуд, ягоди, гриби, домашні сири та ковбаси, наливки, трави тощо. Вільний час в Яремче. Завершення екскурсійної програми і ввечері виїзд автобусом в Київ.

8 день | повернення

У неділю вранці прибуття в Київ
Проживання
Вартість туру
для одного
Готель у Закарпатті (санвузол у номері) + котедж в Ясіня (санвузол на 2-3 кімнати)
6997 грн.
Готель у Закарпатті (санвузол у номері) + міні-готель у Ясіні (санвузол у номері)
7197 грн.
У вартість включено:
У вартість не входить:
  • проїзд автобусом Київ – Закарпаття – Карпати – Київ;
  • проживання;
  • шість сніданків, п'ять вечерь;
  • поїздка до Солотвина (без вхідних квитків);
  • поїздка до Берегова (без вхідних квитків);
  • екскурсійна програма «Карпатський фонтан (без вхідних квитків);
  • страховий поліс;
  • послуги супроводжуючого групи
  • виїзд на екскурсію в Ужгород + Лумшори – 450 грн.;
  • виїзди за програмами: «Косіно + замок Паланок у Мукачеві» - 150 грн.;
  • "Озеро Синевир, водоспад Шипіт, мінеральні джерела, Боржавські полонини" - 300 грн.;
  • вхідні квитки: термальні басейни у Берегові - 330 грн. (3 години), в Косино - 500 грн. (3 години), у Солотвино - 50-150 грн.(година), замок Паланок - 100 грн., замок Ужгородський - 100 грн., водоспад Шипіт - 20 грн., озеро Синевир - 60 грн., центр бурих ведмедів - 60 грн., Полонина Перці - 250 грн.;
  • дегустація закарпатських вин - 120 грн.;
  • похід на Говерлу з інструктором - 550 грн. або поїздка на Драгобрат - 550 грн. (при групі не менше 8 осіб);
  • абонементи на витяги;
  • розваги на Буковелі; вхідні квитки в музеї, парки, інше
Зарезервировать тур
Подайте заявку прямо зараз!

Порядок придбання туристичних послуг

Резервуйте обраний вами тур по телефону та/або надішліть електронною поштою заявку
Оформляємо всі необхідні для подорожі документи. З регіональними туристами – працюємо дистанційно
Оплачуєте замовлені послуги, отримуєте необхідні документи… і приємної подорожі!
Відвідувачі також дивляться:
Поділіться сторінкою із друзями.
Можливо, саме такий тур шукає ваш друг. Дякуємо.