тур 3701
Тур в Закарпаття на Новий рік 2024

Автобусний тур в Закарпаття на Новий рік 2024

Бажаєте на кілька вихідних днів на Новий рік відпочити та наповнитись новими враженнями? Тоді обирайте тур в Закарпаття на Новий рік. Це чудова пропозиція для всіх, хто хоче не лише познайомитися з архітектурними родзинками найзахіднішого регіону України, а й оздоровитися в цілющих термальних водах Закарпаття. Адже щодня ви будете відвідувати найкращі термальні комплекси в Косино, Берегово та порелаксуєте в лумшорських чанах. А щоб відпочинок був не лише корисним для здоров'я, але й цікавим — Ужгородський та Мукачівський замки стануть історичним наповненням програми. Запрошуємо на відпочинок в Закарпаття на Новий рік! Буде неперевершено!
Дата виїзду з Києва (вечірній виїзд):
ВЕРЕСЕНЬ
ЖОВТЕНЬ
ЛИСТОПАД
ГРУДЕНЬ
СІЧЕНЬ
-
-
-
29
-
Програма туру:

1 день | Переїзд у Закарпаття

Виїжджаємо в Закарпаття із Києва комфортабельним автобусом орієнтовно о 19:15 29.12.23. Зручний, сучасний автобус відправляється в подорож, а досвідчений керівник групи буде супроводжувати групу протягом усієї поїздки. Для зручного переїзду візьміть невеличкі дорожні подушечки та легенькі пледики, а санітарні зупинки будуть через кожні 3 години на облаштованих для цього місцях.

2 день | Мукачево, Берегово, центр Жайворонок, дегустація вин

Зранку прибуваємо в Мукачево, що є другим за значенням містом Закарпаття. Першість, звичайно, посідає Ужгород — обласний центр регіону, але Мукачево також може похвалитися гарною архітектурою та старовинною фортецею.

Поселяємося в готельний комплекс (усі номера зручні та комфортні, мають меблі, туалет, душ, телевізор). Снідаємо в ресторані на території комплексу.

Хто хоче відпочити або самостійно погуляти по Мукачево, залишаються у готелі. А всі бажаючі відвідати одну з найкращих термальних купалень Закарпаття, відправляються в Берегово, де на вас чекає багатогодинний релакс у сучасному термальному центрі «Жайворонок». Кілька великих басейнів і купалень наповнюються цілющою водою, яка надходить безпосередньо із свердловин, і температура якої не падає нижче 30 градусів. У будь-яку пору року можна там купатися та оздоровлюватися. В басейнах є зони із гейзерами, гідромасажами, підводними фонтанами. Можна не лише плавати у великих басейнах просто неба або під накриттям, але й переходити в менші купальні, щоб масажні процедури водою принесли найбільшу користь організму. До речі, термальна вода з таким унікальним мінеральним складом є лише у чотирьох місцях на планеті, і Берегово одне з них. Медичні показання для відвідин цього центру різноманітні: лікування нервової системи, безсоння, зняття стресу, проблеми зі шкірою, суглобами та кістками тощо.

Після водних процедур їдемо в закарпатський Дім вина, де зможете послухати історію виникнення виноробства в регіоні та продегустувати натуральні місцеві вина, вироблені з найкращих сортів винограду. Там є невеличкий магазинчик, де можна буде придбати вино, яке найбільше вам смакуватиме. Повертаємося у готель. Вечеряємо. Відпочиваємо.

3 день | Лумшори, Ужгородський замок, чани

Снідаємо в ресторані готелю. Вільний день або за бажанням виїзд на екскурсію «Ужгород та Лумшори — перлини закарпатського краю».

Переїзд в невеличке селище в гірській місцевості Лумшори, яке ще із сімнадцятого століття має славу бальнеологічного оздоровчого центру. Сюди приїздять, щоб побачити дивовижну карпатську природу, помилуватися водоспадами та «поваритися» у чанах з мінеральною водою. Це досить незвичайна і дуже корисна процедура для оздоровлення та омолодження організму, після якої почуваєшся енергійним та бадьорим. Особливо, коли, за бажанням, після «варіння» в чані, занурюєшся в стрімку річку, що протікає поруч. І перепад температур зовсім не стає на заваді, адже природа все продумала, щоб таке купання було корисним для організму.

Переїзд в Ужгород — центр закарпатського регіону та гарне старовинне місто. Екскурсія в Ужгородський замок — величну фортецю, що нараховує понад десять століть. Хто і коли побудував цей гарний замок, його легенди та цікаві історії почуєте під час прогулянки фортецею, яка, до речі, гарно збереглася і є найкращою фортифікаційною спорудою Закарпаття. Вільний час в Ужгороді для зарядження позитивом та гарним настроєм. Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

4 день | центр Косино, замок Паланок

Снідаємо. Виселяємося із готелю. Речі кладемо в автобус і їдемо в Косонь, де розташований один з найкращих у Східній Європі термальний центр «Косино». Відпочивати тут можна будь-коли, бо вода в басейнах не буває менше 37 градусів. Цілюща термальна вода потрапляє в басейни безпосередньо із свердловин, не проходить хімічної обробки і має надзвичайні лікувальні властивості. Показання для лікування водою різноманітні, але найголовніше — косівська термальна вода знімає стрес, покращує психо-емоційний стан, розслабляє та відновлює. Хто бажає звільнитися від вище перерахованих станів? Тоді вам на відпочинок в Косино.

Переїзд в Мукачево. Екскурсія в замок Паланок — фортифікаційну споруду, що височіє на горі вулканічного походження висотою 68 метрів. Понад десять століть нараховує історія замку і щоразу знаходяться якісь цікавинки про замок та його власників, що вражають уяву: історія кохання господарки замку Ілони Зріні, чи то пережиті нашестя монголо-татар або габсбургської облоги тощо. Вільний час у Мукачево.
Закінчення новорічного туру в Закарпаття. Ввечері виїзд автобусом в Київ.

5 день | повернення до Києва

Прибуття до Києва орієнтовно до 08:00 02.01.24 (час прибуття залежить від погодних умов та стану доріг).
Проживання
Вартість туру
для одного
Номер Стандарт (санвузол у номері)
5697 грн.
У вартість включено:
У вартість не входить:
 • проїзд комфортабельним автобусом з Києва;
 • проживання;
 • 3 сніданки, 2 вечері;
 • поїздка в Косино (без вхідного квитка в комплекс);
 • екскурсія в замок Паланок в Мукачево (без вхідного квитка);
 • страхування;
 • послуги супроводжуючого
За бажанням сплачується:
 • поїздка «Берегово + Дім вина» — 200 грн. (без вхідних квитків);
 • поїздка в Ужгород + Лумшори з купанням в чанах — 550 грн.;
 • вхідний квиток в комплекс Косино — 500 грн. (орієнтовно);
 • вхідний квиток в комплекс в Берегово — 300 грн. + 30 грн. (орієнтовно);
 • дегустація закарпатских вин — 120 грн.;
 • вхідні квитки в музеї, замки, парки, басейни тощо
Зарезервировать тур
Подайте заявку прямо зараз!

Порядок придбання туристичних послуг

Резервуйте обраний вами тур по телефону та/або надішліть електронною поштою заявку
Оформляємо всі необхідні для подорожі документи. З регіональними туристами – працюємо дистанційно
Оплачуєте замовлені послуги, отримуєте необхідні документи… і приємної подорожі!
Відвідувачі також дивляться:
Поділіться сторінкою із друзями.
Можливо, саме такий тур шукає ваш друг. Дякуємо.