А ще Буковель вражає розмаїттям відпочинкових розваг як у зимовий, так і в літній сезони. Усе, що має бути на престижному курорті, тут точно є. Це і доглянуті траси на будь-який рівень майстерності, і лижні школи, величезна кількість розваг, СПА-центр з басейнами та саунами, ресторани, бари й піцерії на будь-який гаманець і є навіть власний льодовий готель.
Зимовий Буковель – це чудова можливість для катання та відточення майстерності лижників та сноубордистів. Наразі тут є дев'ятнадцять витягів та функціонує шістдесят вісім трас різного типу складності: «червоні», «чорні», «сині», навчальні. Отже кожен може покататись, зважаючи на рівень своєї підготовки. Траси оснащені сніговими гарматами та ратраками, тому, незважаючи на примхи погоди, тут завжди якісне катання.
Буковель - це не лише зимовий відпочинок. Літо тут також активне, бо карпатська природа, гірські озера та безліч розваг – що може бути ліпше за такий чудовий релаксовий набір?! Бажаєте половити форель або позасмагати біля озера Молодості? Чи побути наодинці з природою, гайнувши в гори на прогулянку на квадроциклі? Тоді вам точно в Буковель.
А ще в Буковелі можна покататись на єдиній в Україні всесезонній санній трасі, що зветься «Родельбан». Це півтори тисячі метрів задоволення: з поворотами, стрибками та віражами, коли мчиш трасою і отримуєш порцію адреналіну від неймовірної санної пригоди.
Родзинкою відпочинку в Буковелі є колесо огляду – найвище в Україні, із закритими кабінками з панорамним склом, оснащеними резервними акумуляторами та системою безпеки. З висоти 45 метрів можна милуватися карпатськими краєвидами і насолоджуватися красою навкруги.
Чільне місце курорту посідає етнопарк «Гуцул Ленд» – музей просто неба, який відтворює побут карпатських горян минулих століть. Окрім можливості подивитися та відчути атмосферу тодішнього життя гуцулів, лемків і бойків, можна й безпосередньо долучитися до цікавих майстер-класів з виготовлення килимових доріжок на ткацькому станку, змолоти зерно на жорнах, власноруч приготувати сирних коників або взяти участь у театралізованому дійстві гуцульського весілля.
Особливе місце посідає сувенірний ринок, де можна годинами ходити, обирати, визначатись і, зрештою, обов'язково щось придбати: чи то гуцульський чай, приправи, білі гриби, кераміку, ліжники чи навіть вишиванку. Це забава на той випадок, якщо втомилися кататися або активно відпочивати і вирішили трохи перепочити.